Poděkování

Po týdnu stráveném na praxi v této MŠ, můžu říct, že jsem nesmírně ráda, že právě do této školky chodí i moje dcera. Paní učitelky neskutečně vstřícné, milé a hodné. Na cokoliv jsem se zeptala, odpovídaly s úsměvem.

Ukázaly mi, jak to tam vše chodí, co se ději za „dveřmi“, když ráno dáte svoje dítě do školky. Není to vše jen o tom, že si učitelky s dětmi hrají, ale opravdu s nimi pracují, učí je, následně je i vychovávají. Starají se o ně. Hodně času věnují i domácím přípravám. Prostředí je přátelské, kolektiv učitelek je úžasný. A nejenom kolektiv učitelek. Ale i kuchařek, uklízeček v čele s paní ředitelkou Vzájemně si všichni pomáhají. Pomáhají s dětmi. Je to jako jedna velká rodina a to se dnes opravdu málo vidí. Je škoda, že mnoho rodičů nevidí práci všech, kteří se podílí na chodu školky. Přeci jenom naše děti ve školce tráví většinu dne. A významnou roli zde hrají právě učitelky. Je hodně důležité, aby učitel přistupoval ke své práci jako k poslání, ať to zní jakkoli frázovitě. Ale pokud dáte své dítě do školky, kde je otrávený učitel, který svou práci vykonává, že musí, tak to v žádném případě není dobrý učitel.

Proto za sebe a za svoji dceru můžu 100% potvrdit, že zde pracují jen ti nejlepší, kteří se o naše děti postarají! A já jim za to děkuji, protože i na to se v dnešní době zapomíná.

Kristýna Balánová