Inspirace pro domácí přípravu

Pro práci s dětmi doporučujeme webové stránky dětské stránky - předškoláci, Šikovný cvrček, Nápady pro Aničku nebo veselá -chaloupka, kde se můžete inspirovat pro práci s dětmi a najdete tu mnoho dalších pracovních listů.

Česká televize spustila nový projekt ČT Edu pro školáky i předškoláky, kteří kvůli koronavirové pandemii pobývají doma. Rodiče tak mají možnost využít tohoto programu k doplnění aktivit s dětmi, inspirovat se, nebo s videem přímo spolupracovat.

Pokud potřebujete s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit, jsme vám k dispozici na mailu, či telefonu.

Pokud chodíte se svými dětmi na logopedii, zjistěte, zda pracoviště, kam docházíte, poskytuje on-line terapii a tuto možnost případně využijte. Jste-li s dítětem doma, i v této oblasti se dá mnohé nyní "dohonit".

Pokud vaše dítě namaluje nějaký pěkný obrázek, nebo společně vyrobíte něco pěkného, nestyďte se a fotografii výrobku nebo sken výkresu nám pošlete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Obrázky budeme zveřejňovat, pro potěšení a motivaci dětí i dospělých.

Děkujeme.