Prodloužení uzavření MŠ

Město Zruč nad Sázavou v souladu s doporučením MŠMT z důvodu ochrany a prevence nebezpečí rozšíření nemoci COVI-19 rozhodlo dne 13.3.2020 o uzavření mateřských škol ve Zruči nad Sázavou. od pondělí 16.3.2020 do pátku 27.3.2020 budou uzavřeny příspěvkové organizace Mateřská škola Na Pohoří Zruč nad Sázavou a Mateřská škola Malostranská Zruč nad Sázavou. Dne 25.3.2020 dochází k prodloužení uzavření obou mateřských škol až do odvolání.

Aktualizace informace k uzavření MŠ

Rodiče dětí v MŠ mohou požádat ředitelství mateřské školy o vydání Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy. Rodiče mohou využít eletronický formulář, který zašlou na lektronickou adresu školy.Potrvzení o uzavření školy rodičům školy opět zašle elektronicky, pro zaměstnavatele si rodiče potvrzení vytisknou.

Elektronický formulář je k dispozici na adrese: https://www.cssz.cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro.rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-