Uzavření MŠ

Město Zruč nad Sázavou v souladu s doporučením MŠMT z důvodu ochrany  a prevence nebezpečí rozšíření nemoci COVID-19 rozhodlo dne 13. 3. 2020 o uzavření mateřských škol ve Zruči nad Sázavou. Od pondělí 16. 3. 2020 až do pátku 27. 3. 2020 budou uzavřeny příspěvkové organizace Mateřská škola Na Pohoří Zruč nad Sázavou a Mateřská škola Malostranská Zruč nad Sázavou. O případném prodloužení uzavření obou mateřských škol ve Zruči nad Sázavou bude rozhodnuto 26. 3. 2020 a rodiče dětí o něm budou včas informováni prostřednictvím webových stránek příspěvkových organizací i webových stránek města Zruč nad Sázavou.

Aktualizace informace k uzavření MŠ

Rodiče dětí v MŠ mohou požádat ředitelství mateřské školy o vydání Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy. Vzhledem k období jarních prázdnin bude vydáváno v pondělí 16. 3. 2020.

Rodiče mohou využít elektronický formulář, který zašlou na elektronickou adresu školy.

Potvrzeni o uzavření školy rodičům škola opět zašle elektronicky, pro zaměstnavatele si podepsané potvrzení rodiče vytisknou.  

Elektronický formulář k dispozici na adrese: https://www.cssz.cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-